משלוחים חינם לכל ארץ ברכישה מעל 150 ש"ח!

משלוחים חינם לכל ארץ ברכישה מעל 200 ש"ח!

ראשיהצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות לאתר

אנחנו ב-Sunpet נוכחים על מנת להבטיח נגישות מרבית לכל המבקרים באתר שלנו. לשם כך, אנו משתמשים בתוסף "One Click Accessibility" שנוצר על ידי מפתחים חיצוניים, אשר מסייע להשפיע על חוויית הגלישה באתר על מנת שהיא תהיה נוחה ונגישה יותר לכל המשתמשים, כולל אלה הסובלים ממגבלות נגישות.

תכנים נגישים: אנו עובדים על מנת לוודא כי התוכן המוצג באתר הוא נגיש לכל המשתמשים, כולל מי שמשתמשים בטכנולוגיות מסייעות וכלי נגישות. אנו מבצעים כל השיפורים הנדרשים בכדי להבטיח כי התוכן יהיה נגיש, מובנה וקריא למכשירי סיוע, כולל מסך קרא.

שימוש בתוסף "One Click Accessibility": התוסף "One Click Accessibility" מאפשר שיפורים רבים בחוויית הניווט והשימוש באתר. באמצעות התוסף, המשתמשים יכולים לבחור בהגדרות שונות הנוגעות לנגישות, כולל שינוי גודל הגופן, שיפור הניגודיות, הדגשת לינקים, הפיכת הטקסט לקריא, ועוד. תוסף זה נוצר במיוחד למטרה של עזרה לאנשים עם מגבלות נגישות ונוצר על ידי צד שלישי.

שאלות והערות: אם נתקלתם בבעיה כלשהי בנגישות האתר או יש לכם הערות, אנא צרו קשר עם החנות במס' 08-6155336, ונשמח לסייע ולשפר את חוויית הניווט שלכם באתר.

אנו ממשיכים לעבוד מאומץ על מנת לשפר ולהתקדם בתחום הנגישות, ואנו מעריכים את הפידבקים שלכם.

בברכה, סאנפט Sunpet

08-6155336

דילוג לתוכן
0